FORUMOTY
BINE ATI REVENIT PE NOUL FORUMOTY!
VA DORESC PARTICIPARE FRUMOASA ALATURI DE NOI SI LA CAT MAI PUTINE PROBLEME!
VA MULTUMESC CA ATI ALES FORUMOTY.
FORUMOTY
BINE ATI REVENIT PE NOUL FORUMOTY!
VA DORESC PARTICIPARE FRUMOASA ALATURI DE NOI SI LA CAT MAI PUTINE PROBLEME!
VA MULTUMESC CA ATI ALES FORUMOTY.
FORUMOTY
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
FORUMOTY

Să mergi din eșec în eșec fără a-ți pierde entuziasmul, acesta este succesul.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum

In jos 
+10
ingerulnegru
tibi52
BitiRo
iluziidesarte
adryanaion
mihai59
steauapollara
joe2astral
acimor
Moty
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Moty
administrator
administrator
Moty


Mesaje : 318
Data de inscriere : 20/04/2014
Varsta : 44

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyDum Apr 20, 2014 2:54 pm

Arrow 
Sus In jos
https://forumoty.forumgratuit.ro
acimor
TS, F, W
TS, F, W
acimor


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 51

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyDum Apr 27, 2014 7:12 pm

PENTRU A POSTA UN PRINTSCREEN :


1...se apasa tasta Prnt Scrn...este sus pe langa F12.
2...se apasa tasta Insert.
3...se merge la START(jos in stanga)...clic pe start,programs,accesories,clic pe PAINT.....apare o fereastra......
4...clic pe Ctrl+v....apare in fereastra deschisa poza cu ce ai vrut sa copiezi(se apasa pe Ctrl si v odata....(repeti daca nu apare poza cu copierea).
5...clic pe X...sus in dreapta.
6...te intreaba....save sau salvezi?..clic pe save.
7...apare FILE NAME.....scrii ceva...ex. sala de table....si eventual unde vrei sa apara....
8...clic pe save....o sa se salveze pe Desktop(pe calculator).....pentru ca imaginea sa apara pe forum,trebuie sa fie jpg sau png....scrie asta cand dati clic pe save....
9...acum deschizi forumul...intri...
10..te duci la ex. probleme de liga....dai clic pe raspunde.....apare fereastra unde se scrie de obicei....
10..in bara de sus a tabelului pt postare, o sa intalnesti un icon "gazduieste o imagine"...
11..selectionezi poza apoi UPLOAND NOW...astepti...
12..apesi clic pe "IMG Code for Forums & Message Boards:"....(se albastreste)
13..apoi clic dreapta si copiezi aici codul imaginii...
14..clic pe TRIMITI.


Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 1y776q
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Iul 01, 2014 11:08 pm

steauapollara a scris:
                         Turneul Stelelor * Editia nr=1 *




       Aceasta competitie se desfasoara in spiritul fary-playului.
Perioada de desfasurare:01.05.2014-14.06.2014,ora 21.
Menționez că acest studiu e făcut la solicitarea unor jucători nemulțumiți.
Priviți acum hal de jucător, căpitan de echipă și moderator.
Turneul stelelor, ediția 1: mihai59 - steauapollara 7-0/14.06.2014.
M-am dus întâi pe statisticile de pe playOK. Ce atrage acolo atenția din start? Prima linie începe la 21:24:32 iar ultima linie începe la 21:34:03. Steauapollara a pierdut în 10 minute!
M-am uitat în statisticile liniilor. Am ales la întâmplare dar să nu fie ultimele pentru a fi un oarecare motiv că era nervoasă ce zar potrivnic a avut și a început să joace aiurea.
Statisticile celei de-a doua linii jucate:

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Linia_10
Am reconstituit mutările pe o tablă de șah.
Iată cum arăta tabla înainte de mutarea nr. 8:

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 1610
Și acum priviți cum a mutat steuapollara zarul de 16:
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 16_dup10
Nu să închidă traseul ultimei piese al lui mihai59, nu să-i scoată o piesă adversarului (deși are casa perfect acoperită), nu să-i scoată chiar două piese adversarului.
Statisticile celei de-a treia linii jucate:

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Linia_12
Iată cum arăta tabla înainte de mutarea nr. 4:
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 1310
Și acum priviți cum a mutat steuapollara zarul de 13:
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 13_dup10
Descoperă blocajul făcut lui mihai59 pentru piesele lui din casa ei.
Iată cum arăta tabla înainte de mutarea nr. 6:

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 3510
Și acum priviți cum a mutat steuapollara zarul de 35:
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 35_dup10
Asta e fără cuvinte, uitați ce hal de antijoc practică steauapollara!

Dacă steauapollara ar fi fost fair-play și ar fi jucat corect, e posibil ca trofeul să nu mai fi fost câștigat de mihai59. Au jucat meciul în ultima zi și era și ultimul meci (cel decisiv) pentru mihai59!

Propun următoarele măsuri:
1. Excluderea jucătorului steuapollara (temporară sau definitivă).
2. Steauapollara să nu mai fie moderator având în vedere că face jocurile de clasament chiar în competițiile păstorite de ea.
3. Mihai59 să primească avertisment pentru că nu a semnalat antijocul jucătorului steuapollara.
Sus In jos
steauapollara
L, LL, Bundes., C, F, SCC, W, CM, SC, P
L, LL, Bundes., C, F, SCC, W, CM, SC, P



Mesaje : 317
Data de inscriere : 22/04/2014
Varsta : 56

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Iul 02, 2014 10:20 am

ca urmare a celor sesizate de jucatorul joe2astral, va aduc urmatoarele precizari:
- in data de 13.06 am fost invitata de jucatorul strumfet01 sa jucam bundesliga pe forumul lui joe4astral si s-a incheiat:steauapollara-strumfet01: 2-4 tur si 7-0 retur, dupa care a dorit sa jucam si turneul stelelor
- am fost de acord si la scorul de 3-2 pentru mine strumfet01 a parasit masa de joc si nu s-a mai intors spunand ca va continua in alta zi neprecizand motivele
- in mod normal trebuia sa postez 6-0 pentru mine.
- in data de 15.06, in timp ce jucam cu adryanaion, in competitiile de pe forumul lui joe4astral, strumfet01 a intrat la masa solicitand continuarea meciului de la turneul stelelor
- i-am raspuns ca vom juca dupa ce voi termina de jucat cu adryanaion si cu mihai59 care ma invitase inaintea lui sa jucam turneul stelelor
- dupa meciul cu mihai59( scor 7-0 pentru mihai59), clasamentul se prezenta in felul urmator: loc 1-mihai59 cu 20 puncte si infrangere in fata lui strumfet01 si loc 2 - strumfet01 cu 17 puncte si victorie directa asupra lui mihai59
- am considerat ca am dat dovada de fair play si o sansa nepermisa de regulament sa continui meciul cu strumfet01 de la scorul de 3-2 pentru mine. 
- in varianta cand strumfet01 reusea victoria asupra mea, era castigatorul cupei

consider ca aceasta este dovada de fair play si nu cea in care anumiti oameni posteaza propria cutie de table fara sa stie istoria meciurilor

Totodata ii multumesc lui mihai59 pentru dovada de fair play pentru ca putea contesta continuarea meciului meu cu strumfet01, avand in vedere ca acesta ( la momentul respectiv) era coechipier cu mine si-i dadeam o sansa nemeritata de a castiga cupa.
FELICITARI MIHAI59 !


Aceasta este doar o precizare pentru jucatorii seriosi ai cupei, pe care-i respect, "turneul stelelor", nu pentru aceia care doresc a plati polite( aviz joe2astral) care nu se numara printre jucatorii turneului
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Iul 02, 2014 1:46 pm

1. Neintersante precizări.
2. Încerci degeaba să atragi atenția asupra lui strumfet01, nici măcar nu i-am pomenit numele, postarea mea e despre faptul că i-ai vândut meciul lui mihai59!
3. Ai orbul găinilor? Prima și a patra poză postate de mine sunt tocmai instoria meciurilor.
4. Dovada ta de fair play e că scrii mult, prost și fără rost?
Îți dau câteva citate celebre și proverbe:
- E mai bine să taci şi să fii luat de prost decât să vorbeşti şi să confirmi că eşti.
- Omul strică lucrurile mult mai mult cu cuvintele decât cu tăcerea.
- Tăcerea femeilor le aduce respect.
- Ai grijă ce spui, ca nu cumva să distrugi cu cuvintele ceea ce ai creat în tăcere.
- Din vorbă-n vorbă îţi aprinzi paie-n cap.
- Taci sau spune ceva mai bun decât tacerea.
- Pune capăt discuţiilor prin tăcere, iar tăcerii prin sesizarea clipei prielnice.
5. Pentru ce-l feliciți pe mihai59? Că a tăcut văzând că-i vinzi meciul? Bravo Mihai că nu te-ai supărat că steauapollara l-a batut pe strumfet01 și ți-a vândut meciul astfel încât să câștigi competiția! Smile 
6. Se vede cât îi respecți pe jucători.
7. Nu-mi trebuie respectul tău, stai liniștită, nici polițe nu-ți plătesc, am studiat în urma unei sesizări, dar, nu mă face al dracu' că, dacă mă apuc de polițe, nu le faci față.
Sus In jos
mihai59
L, Bundes., TS, P, C, F, SCC, W, SC
L, Bundes., TS, P, C, F, SCC, W, SC
mihai59


Mesaje : 312
Data de inscriere : 22/04/2014
Varsta : 73
Localizare : bucuresti

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyVin Iul 04, 2014 1:15 pm

sal

imi cer scuze ca scriu si eu dar sint intrigat ca sint acuzat ca am cumparat meciul cu steauapollara pt. urmatoarele motive

- daca cumparam meciul care sa jucat innainte de meciul decisive pt. locul intii intre steauapollara - strumfet01 si  strumfet01 cistiga il cumparam de pomana

-daca il cumparam il cumparam  la un scor rezonabil nu 7-0 poate un 6-3 sau 4 sau 5  

- ai analizat toate liniille sa vezi cum a dat ea si cum am dat eu ?

eu  am scris pt. ca nu am nevoie sa cumpar o cupa virtuala si daca o cistig inseamna ca o cistig corect si sportiv
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Iul 08, 2014 7:46 am

Mihai, n-a zis nimeni că ai cumpărat meciul, ți l-a dat ea degeaba, e altceva. Tu doar nu ne-ai sesizat că a jucat ea aiurea.
Cu asta am încheiat.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Iul 08, 2014 11:49 pm

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2zoaovm
Sus In jos
acimor
TS, F, W
TS, F, W
acimor


Mesaje : 280
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 51

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyJoi Iul 10, 2014 11:21 pm

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 207neie
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 214a9ut
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 35lxid5
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyVin Iul 11, 2014 8:24 am

Very Happy 
Tocmai poza din anul când le-a dat Germania 4-0 ai pus-o?
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyLun Iul 14, 2014 12:46 am

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 57920611
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyLun Iul 28, 2014 10:50 pm

Continuă cu amenințări și jigniri.
Solicit excluderea specimenului de pe forum.

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2ahz01z
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyLun Sept 08, 2014 7:45 pm

Solicit să se ia măsuri împotriva lui mihai59.Face mișculații, doar-doar mai câștigă și el câte ceva.
Se știe că dacă ești cu mouse-ul în afara mesei, apari gri la masa de joc. Mihai59 a fost gri tot timpul, chiar dacă muta el. Când muți, devii negru. Numai el nu.

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 34gluyr
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2duxkeo
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 20hlrnc
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2sb9455
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Huq5q9
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Qohopx
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Do04k2
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 24briw5
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Noi 25, 2014 9:55 pm

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 332yyix


executat
Sus In jos
adryanaion
L, LL, Bundes., SC, P
L, LL, Bundes., SC, P



Mesaje : 1596
Data de inscriere : 22/04/2014

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Noi 26, 2014 3:08 pm

joe2astral a scris:
Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 332yyix


executat


Imi cer scuze pentru comportamentul jucatorului...coanamaare...imi pare sincer rau...cine greseste....plateste!!!!!
Crying or Very sad
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Feb 24, 2015 6:04 pm

iluziidesarte a scris:
iluziidesarte - mychy ip comun

În ce constă legătura dintre cei 2?
Sus In jos
iluziidesarte
C
C



Mesaje : 74
Data de inscriere : 13/10/2014

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Feb 24, 2015 11:08 pm

Cam tarzie intrebarea , dar de ce esti curios?
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMar Feb 24, 2015 11:44 pm

iluziidesarte a scris:
Cam tarzie intrebarea , dar de ce esti curios?

Simplu, îmi studiez adversarii din liga pe echipe. Și am văzut că aveți IP comun. Și sunteți și în aceeași echipă. În plus, mai apare și un jucător care joacă numai cu tine. Tot în aceeași echipă. Mai mult decât ciudat.
Și nu ocoli întrebarea printr-o alta. Nu mi-ai distras atenția. Deci, care-i legătura?
Sus In jos
iluziidesarte
C
C



Mesaje : 74
Data de inscriere : 13/10/2014

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Feb 25, 2015 8:28 am

joe asta e forum pt table nu site de socializare. prieteni. Multumit?

P.S Daca te interesam din pct de vedere al jucatorului putem juca oricand o partida in afara oricarei competitii, doar ca sa ne studiezi din pct de vedere tactic sau al norocului personal. Daca te interesam pt ca suntem in aceeasi echipa, uitate la meciuri si observa ca de multe ori am fost amandoi titulari si n am avut plangeri cu trasul de timp. In privinta lui alin68, e prietenul nostru comun si pt ca eu am putin mai mult timp liber,  m am angajat eu sa i arat ce si cum pe kurnik. Dupa cum vezi nimic ciudat. Doar tu ai o imaginatie ffff bogata si cauti nod in papura jucatorilor cand de fapt ar trebui sa spui mersi ca aducem jucatori in competitia pe care o moderezi.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Feb 25, 2015 5:43 pm

Te rog să te abții să dai cu presupusul despre mine, nu mă cunoști. Eram mulțumit de răspunsul tău și fără acel post scriptum.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyJoi Feb 26, 2015 9:59 pm

De când a dispărut varianta java, pentru jucători noul format se manifestă astfel: ori blocaje dese ori deloc. Pentru cei cărora nu li se blochează niciodată și nu-i cred pe ceilalți, vă prezint un filmuleț în care se vede cam cum se blochează playOK. Dacă tot nu voi fi crezut, sunt gata să mai fac filmări, numai să-mi ceară, când joc împotriva oricărui sceptic. Urmăriți (ca să nu pierdeți timpul): la început și din momentele 00:52, 01:50, 02:16, 03:49, 04:47 și 05:45.

Mulțumesc.
Sus In jos
BitiRo
Mare om, mare caracter! Ne vei lipsi!
Mare om, mare caracter! Ne vei lipsi!
BitiRo


Mesaje : 1244
Data de inscriere : 23/09/2014

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyVin Feb 27, 2015 10:50 am

Sper ca nu e pentru mine filmarea.
Eu te cred.
Oricum pentru mine playok-ul scade pe zi ce trece.
Cu cat este mai imbunatatit, pierde din facilitatile initiale.
E un chin sa "moderezi" la echipe in noile conditii.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyVin Feb 27, 2015 11:25 pm

BitiRo a scris:
Sper ca nu e pentru mine filmarea.
Eu te cred.
Oricum pentru mine playok-ul scade pe zi ce trece.
Cu cat este mai imbunatatit, pierde din facilitatile initiale.
E un chin sa "moderezi" la echipe in noile conditii.

Doamne ferește. Repet, e pentru sceptici. Și pentru obsedați.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyDum Mar 22, 2015 2:28 pm

Urlu ca Moise în pustiu după mircica3. Iată:Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2coj6smProbleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2zh36zt.
Îl întreb pe mihai59 dacă joacă și îmi spune că urmează să joace cu mircica3:Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 2myq1qg.
Iată cum sunt prezenți amândoi la joc dar mircica3 nu catadicsește să-mi dea vreun răspuns:Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum 258wm5i.
Sus In jos
joe2astral
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
Câștigător al tuturor competițiilor individuale
joe2astral


Mesaje : 5105
Data de inscriere : 21/04/2014
Varsta : 49

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum EmptyMier Iul 01, 2015 5:59 am

Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Bfp9g6
Ai grijă, mircica3. Controlează-ți, te rog, limbajul și/sau tastatura. La prima dovadă de comportament asemănător, vei fi exclus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty
MesajSubiect: Re: Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum   Probleme  aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum Empty

Sus In jos
 
Probleme aparute pe durata meciurilor disputate pentru acest forum
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» INSTRUCȚIUNI PENTRU ÎNCEPĂTORI
» Disponibilitate pentru marti, 10 febr
» disponibilitate pentru marti 3- iunie
» Desfășurare mai.
» Probleme.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUMOTY ::  GENERALITATI FORUM :: Diverse-
Mergi direct la: